Маршрут №20 "вул. Васильєва - вул. Франка"
вул. Васильєва
| 6:30
| 7:50
| 9:10
| 10:30
| 11:50
| 14:55
| 16:15
| 17:35 | 18:55 | Водолікарня | 6:45 | 8:05 | 9:25 | 10:45 | 12:05 | 15:10 | 16:30 | 17:50 | 19:10 | Ринок | 6:55 | 8:15 | 9:35 | 10:55 | 12:20 | 15:20 | 16:40 | 18:00 | 19:20 | Мотобольний стадіон | 7:00 | 8:20 | 9:40 | 11:00 | -
| 15:25 | 16:45 | 18:05 | - | вул. Івана Франка | 7:10 | 8:30 | 9:50 | 11:10 | -
| 15:35 | 16:55 | 18:15 | - |
вул. Івана Франка
| 7:10
| 8:30
| 9:50
| 11:10
| -
| 15:35
| 16:55
| 18:15 |
Мотобольний стадіон
| 7:20
| 8:40
| 10:00
| 11:20
| -
| 15:45
| 17:05
| 18:25 |
Ринок
| 7:25
| 8:45
| 10:05
| 11:25
| 14:30
| 15:50
| 17:10
| 18:30 |
Водолікарня
| 7:35
| 8:55
| 10:15
| 11:35
| 14:40
| 16:00
| 17:20
| 18:40 |
вул. Васильєва
| 7:50
| 9:10
| 10:30
| 11:50
| 14:55
| 16:15
| 17:35
| 18:55 |
|